Misyon

Misyon

Biz; GPS, Nesnelerin Interneti ve Otomotiv için Telematik alanlarinda arastirma ve gelistirme yapan bir Turk firmasiyiz. 5 yildir bu alandaki bilgi ve tecrubemizi turkiyedeki beyin gucu ile birlestirerek, urettigimiz urunleri Ingiltere’ye ihrac etmekteyiz.
Firma

Teknoljik gelişmeleri yakından takip etmek, yeni teknolojiye adaptasyon ve teknolojinin insan hayatına entegrasyonu hedefleri ile yola çıktık, ancak bunu başarmanın önünde bazı engeller olacağının farkındaydık. Teknoloji alanında Avrupa ve Amerika’daki firmalarla rekabet etmek, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip onlardan önce adapte olmak, ve dünya çapındaki donanım üreticileri ile gerekli bağlantıları kurmak zor bir iştir. Bunun bilincinde olmaya dikkat ederken, sunduğumuz hizmetlerde yenilikçi olmayı, partnerlerimizin sorunlarına doğru, uygulanabilir ve hesaplı çözümler üretmeyi kendimize misyon edindik. Bunu başarmak için kendimizi çevremiz, ülkemiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile partner konumunda görüyoruz ve önümüzdeki yıllar içerisinde Ülke ve Avrupa genelinde kendini kanıtlamış bir firma olma hedefi güdüyoruz.

Sunduğumuz B2B çözümler ile misyonumuz firmalara yenilikci çözümler üretmek ve teknolojinin entegrasyonu ile günlük hayatlarını kolaylaştırmak. Hizmetlerimizi yurt dışındaki firmalara sunarak ülkemize döviz girişi ve ülkemizde istihdam sağlamak istiyoruz. Misyonumuz, makineden-makineye bağlantı ve nesnelerin internete bağlantisi için kullanılacak yazılım ve uygulamalarda araştırma ve geliştirme alanında eskisinden daha hızlı, daha güvenli ve kolay uygulanabilir çözümler üretmek.

IOT Hardware Entegrasyonu 91%
91%
Proje Planlama 82%
82%
Araştırma ve Geliştirme 89%
89%
Uygulama & Kurulum 87%
87%

Ekip

Dünyamız insanların ve cihazların daha kolay birbirine erişebilir olduğu bir yüzyıla girmiş durumda, Rewire Teknoloji olarak hedefimiz bu süreçte partnerlerimizin teknoloji adaptasyonu, stratejik yapılanma, ve dijitale geçiş süreçlerinde doğru çözümlerin uygulanması alanında hizmet vermektir. Bu amaca doğru yoldan ve en hızlı şekilde ulaşmak için kurulan ekibimizde alanında bilgili, kendini geliştirmeye açık ve bir ekip olarak birbirinden ilham alarak ve gelişimimize destek olarak tek bir amaç doğrultusunda elimizden geleni yapmak için bir araya geldik. Ekibimiz alanında uzman tasarımcı, yazılımcı, teknisyen ve mühendislerden oluşmakta ve her hedefimize bir ekip olarak ulaşmaya çalışıyoruz, takım çalışması olmadan başarıya ulaşılamayacağının bilincinde, sosyal ve yardımlaşan bir ekip olmak için gayret gösteriyoruz.