Vizyon

Vizyon

Vizyonumuz; Üretim ve lojistik alanlarında ihtiyaç duyulan
Nesnelerin
internete erişimi ve uzaktan yönetilmesi alanında ulusal ölçekte bilinen bir teknoloji geliştirme şirketi olmak.

2000 yılından bu yana devam etmekte olan dijital dünyaya adaptasyon süreci, önümüzdeki yıllarda hız kazanarak devam edecektir, bu transformasyon sürecinde; misyonumuz Makina, Cihaz, Araç gibi, partnerlerimizin ihtiyaç duyduğu tüm ürünlerin dijital dünyaya entegrasyonu alanında hizmet vermek.

Nesnelerin İnterneti bu alanda hizmet veren firmaların perspektifinden; nesne-odaklı ve internet-odaklı olarak 2 ayrı şekilde incelenebilmektedir. Nesne odaklı bakıldığında akıllı cihazlar tarafından üretilen bilgilerin internete aktarılması, İnternet odaklı bakıldığında ise sıradan nesnelerin entegrasyon ile tüm bilgilerinin internet ortamında toplanması olarak düşünülebilir.
Biz Rewire Teknoloji olarak, sektördeki 5 yıllık deneyimimizle, kendimizi Internet odaklı grupta konumlandırıyoruz. Sunduğumuz çözümler; yönetim, üretim bandı ve son kullanıcı tarafından ihtiyaç duyulan tüm nesnelerin, doğru uygulamayla ve hızlı bir şekilde internete ortamına entegrasyonunu sağlamak, müşterilerimizin kendilerine sunulan çözümler değil, ihtiyaçları olan ve sorunlarını çözecek sonuçlara doğru fiyata ulaşması üzerinedir.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizle iş süreçlerine ve hayatlarına fayda sağlayacak ilişkiler kuruyoruz.

Kalite Odaklılık

Kaliteli ürünler ve Sorunsuz hizmetler sunarak, hep birlikte, müşterilerimize değer katacak işler yapıyoruz.

Başarılı Geçmiş

Rewire Teknoloji olarak tüm projelerimizi başarıyla tamamlamış olmanın verdiği geçmişimiz ile bir adım öne çıkıyoruz.

Liderlik

Güçlü ve azimli bir ekibe sahibiz ve böyle bir ekibe liderlik etmenin bilinciyle her projemizi tam zamanında teslim ediyoruz.

Kazanma İsteği

Yaptığımız işleri A'dan Z'ye her ayrıntısında başarma arzusuyla ve en ince titizlikle tamamlıyoruz.

Takım Odaklılık

Bir takım olarak birlikte ve sınırlar olmadan, hem müşterilerimizin hem de bizim kazançlı çıkmamızı sağlayacak işler üretiyoruz.

Sorumluluk

Takım ve Kişisel olarak verdiğimiz sözlerin yerine getirilmesi için sorumluluk sahibi bir yaklaşım izliyoruz.

Sonuç Odaklılık

Partnerlerimize tüm hizmetlerimizi sağlam teslim edip raporlayarak, izlenebilir ve faydaları ölçülebilir sistemler sağlıyoruz.

Biz, Nesnelerin İnternetinin (Internet of Things) bireysel ve kurumsal alanlarda insanların hayatlarını kolaylaştıracağına inanıyoruz ve kendimizi firmaların verilerini gerçek dünyadan dijital dünyaya aktarması sürecinde tüm entegrasyon ve yazılım ihtiyaçlarını giderebilecek partnerleri olarak görüyoruz.

Yönetimsel ve işletme alanlarında, firmaların son ürünlerinde cihaz ve yazılımlarının entegrasyonu ve dijital ortama hazır hale getirilmesi ve bulut üzerinde depolanması gibi hizmetler sunuyoruz. Firmaların tüm robot, makine, araç, cihaz, lojistik işlemleri için kullandıkları araç ve cihazlarının internete erişimini sağlarken, partnerlerimizin kendi işlerine odaklanmaları için onlara rahatlıkla kendi işlerine odaklanabilecekleri bir alan sağlıyoruz.

Araştırma ve Geliştirme

Proje geliştirme Süreçlerimiz

Proje ve Planlama
Proje kapsamının ve isteklerin belirlenmesi, ihtiyaçlara tam olarak uygum bir çözüm üretilmesi için doğru planlamanın yapılması.
Araştırma ve Geliştirme
Projenin gerçekleştirilmesi için planlanan araştırma ve geliştirmelerin tamamlanması, elde edilen sonuçların test edilmesi ve ar-ge süreci.
Kurulum ve Takip
Projenin tamamlanması ve teslim edilmesi, son kullanıcı deneyiminin düzenli olarak incelenmesi ve hata ayıklama süreçleri.

Hedeflerimiz

Dijital ortamdaki tüm ürünler -en basiti bile- nihayetinde bir kullanıcı tarafından tüketilmek üzere üretilmiştir, eğer son kullanıcı yoksa dijital ürüne de ihtiyaç doğmayacaktır.Bu bağlamda nesnelerin interneti alanındaki tüm ürünlerde kullanıcıların yorum ve fikirlerinin öneminin bilincindeyiz. Nesnelerinin İnternetinin “İnsan-odaklı Nesnenelerin İnterneti” yaklaşımıyla, hem bireylere, hem de firmalara daha faydalı ve yararlı olacağını düşünüyoruz. Bu sebeple hem arz (firmalar) hem de talep (son kullanıcı) taraflarından edindiğimiz bilgiyi, yıllar boyunca elde ettiğimiz birikimle birleştirerek kayda değer ve tatmin edici bir sonuç alınabileceğinin bilincinde hareket ediyoruz.

Nesnelerin ve Araçların internete bağlanması konusu detalı bir şekilde incelendiğinde, Güvenlik, Gizlilik ve Güvenilirlik gibi önemli konuların hem üretici hem de tüketiciyi ilgilendiren ve fakat henüz tam olarak anlaşılmamış – açıklığa kavuşmamış konular olduğu görülmektedir. Bu sorunlar bugün bizim yaptığımız işin tam merkez noktasında bulunmakta, partnerlerimizin ve son kullanıcının tüm soru ve sorunlarına cevap verebilecek netlikte sonuçlar üretmek.