Vizyon

Vizyon

Vizyonumuz; Üretim, ulaştırma ve lojistik alanlarında ihtiyaç duyulan Cihaz, Araç ve Sensörlerin internete erişimi ve uzaktan yönetilmesi alanında Global ölçekte bilinen bir teknoloji geliştirme şirketi pozisyonuna ulaşmak.

2000 yılından bu yana devam etmekte olan dijital dünyaya adaptasyon süreci, önümüzdeki yıllarda hız kazanarak devam edecektir, bu transformasyon sürecinde; misyonumuz Makina, Cihaz, Araç gibi, partnerlerimizin ihtiyaç duyduğu tüm ürünlerin dijital dünyaya entegrasyonu alanında hizmet vermek.

Nesnelerin İnterneti bu alanda hizmet veren firmaların perspektifinden; nesne-odaklı ve internet-odaklı olarak 2 ayrı şekilde incelenebilmektedir. Nesne odaklı bakıldığında akıllı cihazlar tarafından üretilen bilgilerin internete aktarılması, İnternet odaklı bakıldığında ise sıradan nesnelerin entegrasyon ile tüm bilgilerinin internet ortamında toplanması olarak düşünülebilir.
Biz Rewire Teknoloji olarak, sektördeki 5 yıllık deneyimimizle, kendimizi Internet odaklı grupta konumlandırıyoruz. Sunduğumuz çözümler; yönetim, üretim bandı ve son kullanıcı tarafından ihtiyaç duyulan tüm nesnelerin, doğru uygulamayla ve hızlı bir şekilde internete ortamına entegrasyonunu sağlamak, müşterilerimizin kendilerine sunulan çözümler değil, ihtiyaçları olan ve sorunlarını çözecek sonuçlara doğru fiyata ulaşması üzerinedir.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizle iş süreçlerine ve hayatlarına fayda sağlayacak ilişkiler kuruyoruz.

Kalite Odaklılık

Kaliteli ürünler ve Sorunsuz hizmetler sunarak, hep birlikte, müşterilerimize değer katacak işler yapıyoruz.

Başarılı Geçmiş

Rewire Teknoloji olarak tüm projelerimizi başarıyla tamamlamış olmanın verdiği geçmişimiz ile bir adım öne çıkıyoruz.

Liderlik

Güçlü ve azimli bir ekibe sahibiz ve böyle bir ekibe liderlik etmenin bilinciyle her projemizi tam zamanında teslim ediyoruz.

Kazanma İsteği

Yaptığımız işleri A'dan Z'ye her ayrıntısında başarma arzusuyla ve en ince titizlikle tamamlıyoruz.

Takım Odaklılık

Bir takım olarak birlikte ve sınırlar olmadan, hem müşterilerimizin hem de bizim kazançlı çıkmamızı sağlayacak işler üretiyoruz.

Sorumluluk

Takım ve Kişisel olarak verdiğimiz sözlerin yerine getirilmesi için sorumluluk sahibi bir yaklaşım izliyoruz.

Sonuç Odaklılık

Partnerlerimize tüm hizmetlerimizi sağlam teslim edip raporlayarak, izlenebilir ve faydaları ölçülebilir sistemler sağlıyoruz.
Araştırma ve Geliştirme

Proje geliştirme Süreçlerimiz

Proje ve Planlama
Proje kapsamının ve isteklerin belirlenmesi, ihtiyaçlara tam olarak uygum bir çözüm üretilmesi için doğru planlamanın yapılması.
Araştırma ve Geliştirme
Projenin gerçekleştirilmesi için planlanan araştırma ve geliştirmelerin tamamlanması, elde edilen sonuçların test edilmesi ve ar-ge süreci.
Kurulum ve Takip
Projenin tamamlanması ve teslim edilmesi, son kullanıcı deneyiminin düzenli olarak incelenmesi ve hata ayıklama süreçleri.
Hedef ve Sorumluluklarımız

Hedeflerimiz

İnternet ortamda kullanılan tüm dijital ürünler en nihayetinde kullanıcılar tarafından tüketilmek üzere üretilmektedir, eğer son kullanıcı yoksa bir dijital ürüne de ihtiyaç doğmayacaktır. Bu bağlamda nesnelerin İnterneti alanındaki tüm ürünlerde kullanıcıların yorum ve beklentilerinin öneminin her zaman bilincindeyiz. Bu sebeple hem arz (firmalar) hem de talep (son kullanıcı) taraflarından edindiğimiz bilgiyi, yıllar boyunca elde ettiğimiz birikim ve deneyimle birleştirerek müşterilerimizi memnun edecek bir sonuçlar alınabileceğinin bilincine sahip olan bir ekibiz.

IoT
Global

Cihazların ve Araçların İnternet’e bağlanması ve uzaktan yönetilmesi konusu detaylı bir şekilde incelendiğinde, Güvenlik, Gizlilik ve Güvenilirlik gibi önemli konuların hem üretici hem de tüketiciyi ilgilendiren ve fakat henüz tam olarak anlaşılmamış, açıklığa kavuşmamış konular olduğu görülmektedir. Bu sorunlar bugün bizim yaptığımız işin tam merkez noktasında bulunmakta. Vizyonumuz partnerlerimizin ve son kullanıcının tüm soru ve sorunlarına cevap verebilecek nitelikte çözüm, app, uygulama, yazılım ve websiteleri üretmektir.